Hurtownia tkanin bawełnianych

Hurtownia tkanin bawełnianych Rzgów – tkaniny bawełniane – szeroki wybór tkanin bawełnianych i tkanin z udziałem włókien mieszanych.

NAJWIĘKSZA W POLSCE HURTOWNIA TKANIN BAWEŁNIANYCH

Sapor Textile to hurtownia tkanin bawełnianych i tkanin z udziałem włókien mieszanych w różnorodnych kompozycjach. Tkaniny koszulowe i mieszanki, występujące w naszej ofercie cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, której gwarantem są współpracujący od wielu lat dostawcy na całym świecie. Nasze tkaniny bawełniane są niejednokrotnie produkowane przy użyciu najlepszych przędz dwukrotnie skrętnych, potocznie nazywanych „Twoply” o bardzo wysokich parametrach technicznych. Dostępne w naszej hurtowni tkanin bawełnianych produkty zawierają przędze bawełniane w konstrukcji przędz pojedynczych jak 50/1 do 80/1 oraz podwójnie skrętne od 80/2 do nawet 160/2, dzięki czemu tkaniny bawełniane posiadają doskonałe walory użytkowe i są łatwe w konserwacji. Tkaniny koszulowe dostępne w naszej hurtowni tkanin w Rzgowie są tkane są z bawełny długowłóknistej, niejednokrotnie z upraw ekologicznych.

HURTOWNIA TKANIN BAWEŁNIANYCH - OFERTA

Tkaniny bawełniane oraz tkaniny z udziałem włókien syntetycznych i sztucznych, przeznaczone są na koszule męskie oraz bluzki damskie. Hurtownia tkanin bawełnianych oferuje w swojej ofercie tkaniny jednobarwne oraz tkaniny kolorowo tkane. W naszej hurtowni tkanin bawełnianych znajdziecie tkaniny drukowane jak również dzianiny. Tkaniny drukowane dostępne w hurtowni tkanin bawełnianych są wykonane w wielu różnych technikach (tkaniny drukowane cyfrowo oraz tkaniny drukowane rotacyjnie). Jakość nadruków na tkaninach bawełnianych i mieszankach dostępnych w naszej hurtowni tkanin w Rzgowie jest poddawana podwójnym procesom kontroli jakości. Przed każdą wysyłką towaru standardową procedura w przypadku zamówienia druków cyfrowych jest akceptacja kuponu produkcyjnego przez zamawiającego. Proces ten eliminuje ewentualne pomyłki i niweluje potencjalne reklamacje i roszczenia naszych klientów do minimum. Nasz dział projektowy współpracujący z fabrykami w sposób ciągły opracowuje nowe wzory dla naszych kontrahentów. Szybki proces produkcji oraz doskonała jakość druków powoduje, że hurtownia tkanin bawełnianych Sapor Textile jest liderem na rynku tkanin drukowanych w Polsce.

Nasza hurtownia tkanin bawełnianych posiada tkaniny koszulowe i tkaniny bluzkowe  w wielu różnorodnych wykończeniach m. in. Soft, Peaching efect, Silky, Paper touch, Easy to iron (ETI), Easy Care (EC) Liquid Ammonia (LA) oraz Liquid Ammonia + Precure(LA+PRECURE)  i Moiscure (LA+MC). Wszystkie włókna bawełniane przed procesem barwienia i wykończania są merceryzowane. Dzięki specjalnym wykończeniom oferowane w hurtowni tkanin bawełnianych produkty mogą zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Tkaniny bawełniane poddawane wcześniej opisanej obróbce termicznej, mechanicznej oraz chemicznej bardzo dobrze się konserwują i posiadają wysokie wskaźniki dotyczące gniotliwości jak na tkaniny bawełniane ( tzw. wskaźnik DP od 2,5 do 4 ) , uchodzące według stereotypów za bardzo wymagające w codziennym użytkowaniu.

HURTOWNIA TKANIN RZGÓW

Hurtownia tkanin Rzgów Sapor Textile na życzenie klienta udostępnia wszelkiego rodzaju certyfikaty gwarantujące powtarzalność oferowanych tkanin koszulowych, tkanin bluzkowych oraz zachowanie najwyższych standardów. Nasze fabryki produkujące dla nas tkaniny koszulowe posiadają i pracują wg. międzynarodowych certyfikatów EKO-TEX i procedur ISO. Na życzenie naszych klientów współpracujących z hurtownią tkanin bawełnianych Sapor Textile udostępniamy dla nich paszporty techniczne na tkaniny, akredytowane również przez Polski Instytut Włókiennictwa

Tkaniny koszulowe i tkaniny bluzkowe oferowane w naszej ofercie hurtowni tkanin w Rzgowie zawierające dodatek elastanu, cechują się wysokimi walorami użytkowymi, powodujące prace tkaniny dochodzący do 30%.

Sukces nasza hurtownia tkanin bawełnianych zawdzięcza również doskonałemu zespołowi specjalistów, handlowców oraz kupców. Nasi pracownicy to profesjonaliści w każdym calu, znający doskonale techniczne walory naszej oferty na tkaniny koszulowe, tkaniny bluzkowe oraz dzianiny tzw. Jersey. Bardzo stabilny zespół niezmiennie od 2007 roku próbuje sprostać ogromnym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów/partnerów dotyczącym tkanin bawełnianym również oferowanym w różnego rodzaju przetargach.  Hurtownia tkanin bawełnianych Rzgów posiada w swojej ofercie wiele tkanin koszulowych oraz tkanin bluzkowych, które wygrywają konkursy w wielu przetargach na odzież korporacyjną.

HURTOWNIA TKANIN SAPOR TEXTILE

Zespół Sapor Textile przynajmniej dwa razy w roku odwiedza międzynarodowe targi mody tkanin bawełnianych, podpatrując najnowsze trendy mody na kolejne sezony. Hurtownia tkanin Sapor Textile to również doskonały serwis. Współpracujemy z kilkoma firmami spedycyjnymi, obsługującymi nasze frachty morskie oraz lądowe. Jesteśmy w stanie dostarczać nasze tkaniny bawełniane, tkaniny koszulowe, tkaniny bluzkowe w dostawach nawet następnego dnia, gdy dany asortyment jest posiadany na naszym magazynie zlokalizowany w hurtowni tkanin bawełnianych w Rzgowie. Gdy nie możemy dojechać do naszego odbiorcy lub szwalni możemy wysłać transport paletowy lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Nasze tkaniny bawełniane pochodzące z hurtowni tkanin w Rzgowie można znaleźć u wszystkich polskich producentów odzieży. Renoma tkanin oferowanych przez nasza hurtownie tkanin bawełnianych Sapor Textile pochodzących z naszego magazynu cieszy się olbrzymim uznaniem i zaufaniem na rynku polskim i europejskim.

Hurtownia tkanin bawełnianych Sapor Textile jest wspierana przez naszych kluczowych partnerów z Chin, fabrykę James Fabric oraz Turcji firmę Guldogan. Dzięki tym partnerom tkaniny koszulowe i bluzkowe oferowane w naszym magazynie- hurtowni tkanin w Rzgowie są doskonałej jakości w dostępnej cenie.

TKANINY BAWEŁNIANE HURTOWNIA

Sapor Textile jako czołowa hurtownia tkanin koszulowych oraz hurtownia tkanin bawełnianych bardzo często uczestniczy w różnego rodzaju targach oraz eventach modowych miedzy innymi w Nadarzynie pod Warszawą, targach w Paryżu lub Istambule, Monachium oraz Moskwie. Podczas targów Ptak Expo Fast Textile staramy się aby nasze produkty w postaci tkanin koszulowych przy każdej edycji były inspiracją dla czołowych projektantów koszulowych i kluczowych marek w Polsce.

Nasza hurtownia tkanin bawełnianych nie ogranicza się jedynie do uczestnictwa na targach w naszym kraju. Dzięki ogromnej determinacji i świetnemu zespołowi specjalistów udało nam się uczestniczyć w dwóch edycjach na targach w Moskwie. Byliśmy również współuczestnikiem w obsłudze stoiska firmy James Fabric podczas jednej z edycji w ramach prestiżowych targów w pod Paryskim Le Bourget TEXWORLD. To znakomite wyróżnienie na naszej Hurtowni tkanin bawełnianych i olbrzymia nobilitacja dla firmy Sapor Textile na przyszłość.

Doceniony został nasz profesjonalizmy w obsłudze klienta oraz ogromna wiedza na temat tkanin koszulowych, tkanin bluzkowych, tkanin bawełnianych, dzianin a przede wszystkim znajomości trendów w modzie i przygotowaniu znakomitej oferty dla naszych odbiorców.

Hurtownia tkanin bawełnianych to również aktywne wspieranie aktywności fizycznej.

Dzięki naszemu zaangażowaniu pomogliśmy drużynie amatorów grających w sekcji siatkarskiej grających w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki (ŁALS- największej amatorskiej lidze w Polsce) i zostaliśmy oficjalnym tytularnym sponsorem tej drużyny.

Hurtownia tkanina bawełnianych w Rzgowie promuje swoich pracowników na arenie sportowej.

Staramy się również wspierać młodzież, nasze wsparcie dotarło również do ośrodka sportowego w Justynowie i dzięki naszej działalności w tkaninach koszulowych mogliśmy dołożyć cegiełkę do wsparcia LZS Justynów.

OFICJALNI PARTNERZY NASZEJ HURTOWNI

customer-service

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.