O nas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość.

O FIRMIE

Sapor Textile już od prawie 15 lat dostarcza wysokiej jakości tkaniny koszulowe swoim klientom w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze tkaniny koszulowe spełniają najwyższe wymagania naszych klientów poszukujących produktów w składzie 100% bawełna, jak również mieszanek. Oferowane przez nas tkaniny, to jedna z największych w kraju baz wzorów, w tym również druków, co sprawia, że proponowana przez nas kolekcja, cieszy się wysokim uznaniem naszych klientów.

Działalność firmy obejmuje sprzedaż hurtową jak i detaliczną tkanin koszulowych. Nasi partnerzy korzystają z dostarczanych przez nas produktów, w tym najlepszej jakości tkanin a także szerokiego asortymentu dodatków. W Sapor Textile wierzymy w potęgę dobrych relacji z kontrahentem. Doradzamy przy podejmowaniu właściwych decyzji, pomagamy w wyborze asortymentu, zapewniając naszym klientom najwyższy standard obsługi logistycznej.

Nasi główni dostawcy to liczące się na rynku międzynarodowym i rozpoznawalne fabryki takie jak James Fabric i Guldogan, gwarantujące nam jako swoim agentom jakość i powtarzalności wzorów, która zaowocowała bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich osób tworzących Sapor Textile ciągle się rozwijamy, udoskonalając naszą ofertę. Stay tuned!

OFICJALNI PARTNERZY

customer-service

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.