Tkaniny kolorowo tkane

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość.

55% Co / 45% Pes

Najbardziej popularna tkanina koszulowa. Kompozycja tkaniny jest dostępna w splocie płóciennym Polplin oraz Dobi. Skład surowcowy tych tkanin koszulowych to 55% bawełna i 45% poliester., gramatura zaczyna się od 100g/m² a kończy na 110g/m², szerokość około 150cm. Dostępne jest bardzo bogate wzornictwo, zaczynając od klasyki przez bardziej odważne wzory w formie pasów i wiele wariantów krat. Liczba wzorów dostępna w „stock serwisie” to około 300 różnych wariantów kompozycyjnych. Realizacja zamówienia jeżeli nie jest dostępna w magazynie jest realizowana w terminie około 7-10 dni.

60% Co / 40% Pes

Tkanina jest dostępna w splocie płóciennym Polplin oraz Dobi. Skład surowcowy tych tkanin koszulowych to 60% bawełna i 40% poliester, gramatura zaczyna się od 105g/m² a kończy na 120g/m², szerokość około 150cm-152cm. Dostępne wzory tkanin kolorowo-tkanych zawiera ponad 150 pozycji, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, począwszy od regularnych pasków poprzez duże raport i kraty. Ta grupa tkanin koszulowych jest produkowana z przędz najwyższej jakości gwaranrującej bardzo dobrą jakość tkanin i ich walory użytkowe. Spowodowane jest to produkcją tkanin z przędz 50/1 mieszanych bawełniano – poliestrowych zapewniąjących idealne parametry i stabilizację podczas procesu produkcji. Istnieje możliwość wykonania wzoru na życzenie klienta, minimalna ilość zamówienia to 500 metrów.

70% Co / 30% Pes

Tkaniny w tej grupie są dostępna w splocie płóciennym Polplin. Skład surowcowy tych tkanin koszulowych to 60% bawełna i 40% poliester, gramatura zaczyna się od 105g/m² a kończy na 130g/m², szerokość około 150cm-152cm. Dostępne wzory tkanin kolorowo-tkanych zawiera ponad 50 pozycji. Istnieje możliwość wykonania wzoru na życzenie klienta, minimalna ilość zamówienia to 500 metrów.

100% Co

Tkanina jest dostępna w różnego rodzaju splotach oraz formach wykończenia. Skład surowcowy tych tkanin koszulowych to 100% bawełna, gramatura zaczyna sie od 85g/m² a kończy na 170g/m², szerokość od 148cm do 152cm. Dostępne wzory tkanin kolorowo-tkanych zawiera ponad 150 pozycji, każdy znajdzie dla siebie cos interesującego, począwszy od regularnych pasków poprzez duże raport i kraty. Ta grupa tkanin koszulowych jest produkowana z przędz najwyższej jakości gwarantującej bardzo dobra jakość tkanin i ich walory użytkowe. Spowodowane jest to produkcja tkanin z przędz 70/1 i 80/2 zapewniających idealne parametry i stabilizacje podczas procesu produkcji. Istnieje możliwość zamówienia tkanin ze „stock serwisu” jednak liczba tych wzorów jest ograniczona. Standardowo realizujemy zamówienia na indywidualne zlecenie w minimalnej ilości około 250 metrów z koloru. Przedział cenowy jest bardzo zróżnicowany w zależności od jakości czyli grubości przędzy i zaczyna się już poniżej 3 EUR.